15. aukció
Kmetty János (1889-1975) Enteriőr virággal
90

Kmetty János (1889-1975)

Enteriőr virággal

Akvarell, papír, 24x33 cm
Jelezve középen lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 220 000 Ft