15. aukció
Kmetty János (1889-1975) Női portré
189

Kmetty János (1889-1975)

Női portré

Olaj, vászon, 75x62 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft