48. aukció
Tornyai János (1869-1936) Enteriőrben - Piros ruhás nő
29

Tornyai János (1869-1936)

Enteriőrben - Piros ruhás nő

Olaj, falemez, 49,5x62,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft