48. aukció
Tornyai János (1869-1936) Falusi udvar
54

Tornyai János (1869-1936)

Falusi udvar

Olaj, falemez, 21,5x27 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft