57. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Erdei út, 1944
91

Rudnay Gyula (1878-1957)

Erdei út, 1944

Olaj, vászon, 40x30,5 cm
Jelezve balra lent: 944 Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 700 000 Ft