57. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Szélfútta fák, 1947
132

Rudnay Gyula (1878-1957)

Szélfútta fák, 1947

Olaj, vászon, 40x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy Jelezve balra lent: 947.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft