42. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Erdei út
19

Erdei út

Olaj, vászon, kartonon, 34x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Hátoldalon: hagyatéki pecsét, leltározta: Pálmai József

Aukcionálva:
•BÁV 45. árverés, 197. tétel