42. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Havas hegyek
25

Havas hegyek

Olaj, vászon, 58,5x75 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 17 000 000 Ft