2. Grafikai aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Erdő széle, 1955
93

Tóth Menyhért (1904-1980)

Erdő széle, 1955

Olaj, karton, 34,5 x 25 cm
Jelezve balra lent: TM., Jelezve jobbra lent: 55
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft