2. Grafikai aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Férfi fej, 1955
107

Tóth Menyhért (1904-1980)

Férfi fej, 1955

Olaj, papír, 29,5 x 42 cm
Jelezve jobbra lent: TM 55
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft