23. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Erdőszéle
14

Rudnay Gyula (1878-1957)

Erdőszéle

Olaj, vászon, 55,5x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy, jelezve balra lent: 193. (töredékes)
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

BÁV 31. aukció, 203. tétel