23. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Vásár
70

Rudnay Gyula (1878-1957)

Vásár

Olaj, vászon fán, 21x28 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 160 000 Ft