6. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Erotikus jelenet
183

Szőnyi István (1894-1960)

Erotikus jelenet

Akvarell, tus, papír, 20x17 cm
Jelezve jobbra lent: SZI.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft