6. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Reggel
132

Szőnyi István (1894-1960)

Reggel

Akvarell, papír, 21x28,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft