8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Érzelmi modulok, 1988
136

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Érzelmi modulok, 1988

Olaj, vászon, 70 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 88 88/1 Érzelmi modulok 70 x 70
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 200 000 - 3 600 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 88/1