8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Figurák az ablakban, 1964
124

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Figurák az ablakban, 1964

Olaj, farost, 44 x 49,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 964 Figurák az ablakban 64/20
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 64/20

– egykor a Körmendi-Csák gyűjteményben

Kiállítva ¦ Exhibited:
– Gyarmathy Tihamér életműkiállítás. Budapesti Történeti Múzeum Fővárosi Képtár, Budavári Palota, 1995, 110. tétel
– Gyarmathy Tihamér: Bemérve a mérhetetlent – Gyarmathy Tihamér centenáriumi kiállítása. Modern Magyar Képtár, Pécs, 2015. szeptember 30. – december 30.
– Gyarmathy Tihamér: Bemérve a mérhetetlent – Gyarmathy Tihamér centenáriumi kiállítása. Pesti Vigadó, Budapest, 2016. március 2. – május 8.

– Gyarmathy Tihamér festmények. Körmendi Galéria, Budapest, 2004, 160. oldal