Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Érzet (Kompozíció), 1919-1920 körül
21

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Érzet (Kompozíció), 1919-1920 körül

Olaj, papír, 35,7x28,5 cm
Jelezve jobbra lent: MT, jelezve a hátoldalon (nem autográf írással): 70x80 / Komposition / Mattis Teutsch / 250 csk