68. Aukció
Czene Béla (1911-1999) Esőben, 1963
137

Czene Béla (1911-1999)

Esőben, 1963

Olaj, farost, 80 x 60 cm
Jelezve balra lent: Czene Béla 1963.
Jelezve hátoldalon: Czene Béla: Esőben 60x80
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft