68. Aukció
Czene Béla (1911-1999) Lányrablás
193

Czene Béla (1911-1999)

Lányrablás

Olaj, vászon, 100,5 x 122 cm
Jelezve balra lent: Ifj. Czene B.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft