43. aukció
Tornyai János (1869-1936) Esthajnal a téglási pusztán, 1907
97

Tornyai János (1869-1936)

Esthajnal a téglási pusztán, 1907

Olaj, vászon, 95x122 cm
Jelezve balra lent: Tornyai 907
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
•Tornyai János kiállítása. 1909