43. aukció
Tornyai János (1869-1936) Menekülő betyár
104

Tornyai János (1869-1936)

Menekülő betyár

Olaj, fa, 58,5x94,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 440 000 - 600 000 Ft