23. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Esti mulatság a "Trieszti nőnél"
69

Faragó Géza (1877-1928)

Esti mulatság a "Trieszti nőnél"

Olaj, vászon, 56,5x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Kiállítva: A Nemzeti Szalon LVIII. csoportkiállítása, Nemzeti Szalon, Budapest, 1928. január, katalógus: 72.