23. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Szép Heléna /Lábas Juci / Somogyi Nusi
191

Faragó Géza (1877-1928)

Szép Heléna /Lábas Juci / Somogyi Nusi

Akvarell, papír, 25,5x18,5 cm / 30x22 cm / 25,5x18,5 cm
Jelzés nélkül, jelzés nélkül, jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 240 000 Ft