69. Tavaszi Aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Eszterlánc (Körbe-körbe), 1931 körül
99

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Eszterlánc (Körbe-körbe), 1931 körül

Olaj, vászon, 100 x 75 cm
Jelezve jobbra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

  • Pesti Hirlap Vasárnapja, 1931.05.17., 20. szám