69. Tavaszi Aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Hölgy napernyővel
168

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Hölgy napernyővel

Olaj, vászon, 47x50 cm
Jelezve balra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva :

¦ Nyilasy Sándor emlékkiállítása. Szeged, 1934.

katalógus: 100. (Olvasó nő címmel)