13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Pauer Gyula pszeudo művészet, neoavantgarde, kortárs aukció
58

Pauer Gyula (1941-2012)

Éteri korong, 2008

Akril, lakk, vászon, 149,5 x 149,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pauer 2008.
Jelezve hátoldalon: Éteri korong
Hátoldalon: Pauer Gyula pecsétje
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Mágikus minimál. Pauer Gyula legújabb munkái. Forrás Galéria, Budapest, 2008. december 12. – 2009. január 15.

REPRODUKÁLVA:
¦ A művész honlapján
¦ Egy pszeudo-ék a falban. Krasznahorkai Katával beszélget Paksi Endre Lehel, Pauer Gyula berlini kiállítása kapcsán. In: Balkon: 2009/1., 21.