30. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Evezősök, 1927
208

Szőnyi István (1894-1960)

Evezősök, 1927

Olaj, vászon, 50x70,5 cm
jelezve jobbra fent: Szőnyi I. 1927
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft