30. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Matróz
194

Szőnyi István (1894-1960)

Matróz

Akvarell, gouache, papír, 29,5x21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft