57. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Évődő nimfa
136

Lotz Károly (1833-1904)

Évődő nimfa

Olaj, vászon papírlemezen, 25x17 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft