57. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Vihar
70

Lotz Károly (1833-1904)

Vihar

Olaj, vászon, 40,5x72 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft