63. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Fák
139

Mund Hugó (1892-1962)

Fák

Olaj, papírlemez, 35,5x31 cm
Jelezve balra lent: Mund H.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft