63. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Vásár
140

Mund Hugó (1892-1962)

Vásár

Olaj, falemez, 46x54,5 cm
Jelezve balra lent: Mund H.
Kikiáltási ár: 280 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft