45. aukció
Bene Géza (1900-1960) Fák és madarak, 1958
98

Bene Géza (1900-1960)

Fák és madarak, 1958

Olaj, karton, 35,5x45 cm
Jelezve balra fent: Bene Géza Jelezve balra lent: Bene Géza Jelezve jobbra fent: Bene G
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
• Bene Géza festőművész (1900-1960) emlékkiállítása. Kossuth Lajos Tudományegyetem, Debrecen, 1970. december 6–23. katalógus: szám nélkül

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
• Bene Géza kiállítás. Tihany, 1967