45. aukció
Bene Géza (1900-1960) Folyóparti házak
156

Bene Géza (1900-1960)

Folyóparti házak

Olaj, papír, 18x25 cm
Jelezve jobbra lent: Bene G.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft