27. aukció
Bene Géza (1900-1960) Fák holdfényben
150

Bene Géza (1900-1960)

Fák holdfényben

Akvarell, tus, papír, 68x80 cm
Jelezve balra fent: Bene Géza Jelezve jobbra fent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft