27. aukció
Bene Géza (1900-1960) Szentendrei házak, 1946
6

Bene Géza (1900-1960)

Szentendrei házak, 1946

Akvarell, tus, papír, 16x17 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Géza 946 III. 10.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft