11. aukció
Krizsán János (1866-1948) Fák mögött megbújó házak, 1907
38

Krizsán János (1866-1948)

Fák mögött megbújó házak, 1907

Olaj, vászon, 48x57 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán J. 1907 München
Kikiáltási ár: 200 000 Ft