11. aukció
Krizsán János (1866-1948) Nagybányai tél, 1928
171

Krizsán János (1866-1948)

Nagybányai tél, 1928

Olaj, vászon, 71x81 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán János Nagybánya 1928.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft