19. aukció
Thorma János (1870-1937) Fák tavasszal
50

Thorma János (1870-1937)

Fák tavasszal

Olaj, vászon, 80x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 950 000 Ft