19. aukció
Thorma János (1870-1937) Kézimunkázó
62

Thorma János (1870-1937)

Kézimunkázó

Olaj, vászon, 50,5x40 cm
Jelezve balra lent: Thorma, jelezve hátul a vakrámán: Thorma J. 127
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

Reprodukálva: Szücs György: Thorma, Körmendi Galéria, Budapest, 1997., katalógus: 51.