71. Aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Falu, 1918
100

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Falu, 1918

Olaj, vászon, 42,5 x 54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bortnyik
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft