18. aukció
Pekáry István (1905-1981) Falu, 1969
234

Pekáry István (1905-1981)

Falu, 1969

Olaj, vászon, 78x102 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 69
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kiállítva: Galerie Semiha Huber, 1971.