18. aukció
Pekáry István (1905-1981) Két szomszédvár, 1931
32

Pekáry István (1905-1981)

Két szomszédvár, 1931

Olaj, vászon, 75x131 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 31
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Proveniencia: Balabán Imre gyűjteménye

Kiállítva: Pekáry István retrospektív kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1975. július 4-27.