A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Falu alatt (Jernye, Faluszéle Sárosban), 1897
29

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Falu alatt (Jernye, Faluszéle Sárosban), 1897

Olaj, vászon, 80x90 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei Merse Pál 1897