A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Tourbillon, 1873
26

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Tourbillon, 1873

Olaj, lemezpapír, 40x32,5 cm
Jelezve balra lent: Szinyei