58. aukció
Pekáry István (1905-1981) Falu I., 1969
174

Pekáry István (1905-1981)

Falu I., 1969

Olaj, vászon, 78x102 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 69
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Istvan Pekary. Galerie Semiha Huber, Zürich, 1971. katalógus nélkül