58. aukció
Pekáry István (1905-1981) Gémeskútnál, 1927
82

Pekáry István (1905-1981)

Gémeskútnál, 1927

Olaj, vászon, 57,5x76 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 27
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft