22. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Falugyűlés, 1918
178

Rudnay Gyula (1878-1957)

Falugyűlés, 1918

Olaj, karton, 65x58 cm
Jelezve középen lent: Rudnay 1918 okt. 30.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Proveniencia: Wolfner József, majd Pásztor Lajos tulajdonában