56. aukció (2017 október)
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) falurészlet, Hátoldalon: Portré
134

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

falurészlet, Hátoldalon: Portré

Olaj, vászon, 61x78,5 cm
Jelzés nélkül, hátoldalon autográf: Portrait de mon Ami M
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 8 000 000 Ft