Nyár (Pócsmegyeri részlet)
Olaj, vászon, 75x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft
‣ Rabinovszky Márius: Perlrott Csaba Vilmos. Ars Una, 1924. május–június, 339. oldal